@2023 by Charlotte McCoy. Proudly created with wix.com

Nazywam się Damian Łukasz, a fotografia towarzyszy mi od najmłodszych lat. Profesjonalnie fotografuję od przeszło 8 lat i ciągle się rozwijam. w 2019 roku ukończyłem studia na kierunku Fotografia w Instytucie Fotografii Kreatywnej Uniwersytetu Śląskiego w Opawie.

 

W branży ślubnej działam od 2016 roku, początkowo samodzielnie. Rok później dołączyła do mnie Ela, z którą pracujemy wspólnie na wybranych ślubach. Poznaliśmy się dzięki fotografii i tworzymy dobrze zgrany duet.

Uwielbiam fotografować  śluby w stodole, śluby plenerowe, w stylu boho czy też rustykalnym. Również ideologia slow wedding jest mi wyjątkowo bliska, gdyż cenię sobie śluby bez nadmiernego stresu oraz zbędnych konwenansów.

 

W życiu prywatnym oprócz Eli towarzyszy mi ukochany pies - Gapek. Zaadoptowaliśmy go wspólnie kilka lat temu i dziś nie wyobrażamy sobie mieszkać tylko we dwójkę. W zgodzie z tym, że kochamy zwierzęta niedawno postanowiliśmy nie jeść mięsa i bardzo dobrze się z tym czujemy - zarówno pod kątem zdrowia jak i samopoczucia. Lubimy dobre jedzenie i podróże, a najlepiej gdy można połączyć jedno z drugim.

 

Za jedną z kluczowych zalet działania w branży ślubnej uważam ciągłą możliwość poznawania nowych, ciekawych ludzi. Mam nadzieję poznać również i Was!

CZEŚĆ

Napisz do mnie

+48 605 598 191
Aby napisać do mnie maila, skorzystajcie proszę z poniższego formularza. Napiszcie coś o sobie, dajcie się poznać ;)